Co se bude dít: květen + červen 2015

Zdravím Vás přátelé,
po kampani byla většina z nás vyčerpaná a tak jsme si vzali několik týdnů volna. Nyní je však čas opět se vrátit k vývoji. V průběhu vývoje bychom Vás rádi informovali o našem postupu. Představuji si to zhruba jedním updatem do měsíce.

Co se bude dělat obecně:

Původně jsme plánovali, že na kickstarter budeme mít hratelné demo, nikoli pouze hratelný prototype boje (tech-demo). Vytvoření takového to dema bylo ovšem o dost náročnější a tak jsme se přiklonili k uveřejněné variantě. Součástí dema měla být lokalita menšího města Manto + několik okolních lokací včetně 4 hratelných questů. Na toto demo se dále zaměříme. Bude-li nám totiž toto demo fungovat jako celek, bude se vlastně jednat o velkou většinu principů hry a tak už bude stačit pouze hru rozšiřovat, abychom obsáhli celý příběh hry.

Co se bude dělat v game designu:

Jistě jste si všimli, že nešel žádný update ohledně dovedností, je to dáno tím, že jsou udělány zatím jen hodně na hrubo a nebylo by vhodné takto rozpracované dovednosti prezentovat. A právě dovednosti budou tím, co se bude v nejbližších týdnech zpracovávat.

Co se bude dělat v programu:

Společně s grafiky se budou připravovat herní postavy tak, aby u nich již finálně fungovalo převlékání a vybavování. Zatím pouze pro rasu human, jelikož ta je samozřejmě nejjednodušší. Zároveň ruku v ruce s tímto zde bude i hodně práce na inventáři.
Unity5_logo
Též se celá hra musí přeimportovat z Unity 4 na Unity 5. Na tomto úkonu se již nějakou domu pracuje

Co se bude dělat v grafice:

Zde se budou plnit hlavně požadavky programátora, to znamená připrava humanoidiních bytostí pro herní postavy. Zároveň zbyde-li čas, začne se pracovat na hlavním městě Lim, které bude asi nejobsáhlejší lokací ve hře. Přemýšlíme též nad tím, že ho rozdělíme do čtvrtí podobně, jako to mělo např. Baldur’s Gate.
DoA_Team21_Dungeons_of_Aledorn_afterKS_update_01_mixamo
Část grafiků se zaměří též na úpravu normal map a textur ve městě Manto + práci se světly v enginu Unity 5.
DoA_Team21_Dungeons_of_Aledorn_afterKS_update_01_Manto

Další informace:

Též jsme pro Vás připravili možnost dále podporovat náš projekt pomocí PayPalu na našem webu www.aledorn.com. Bude se samozřejmě dále pokračovat v stretch goalech převzatých z kickstarteru.
paypal

O tom, jak se nám jednotlivé tasky a úkoly povedlo splnit Vás budeme informovat v následujícím updatu.

Díky moc za přízeň a nashledanou u dalšího updatu
Team 21


Share


Comment