Oznámení: Odchod z Teamu21

Zdravím Vás Backeři, přátelé a fanoušci hry Dungeons of Aledorn. Mám pro Vás jednu ne úplně příznivou novinku. Toto bude pravděpodobně poslední update z “mého pera” na Kickstarteru. Já Ladislav “Nefarit” Štojdl a Martin “Arbiter” Mikš jsme se rozhodli odejít z Teamu21. Důvodem jsou dlouhodobé neshody s dalším členem společnosti Danielem Nezmarem.
Co to znamená pro hru Dungeons of Aledorn? Asi to hlavní je, že hra nebude dokončena pod hlavičkou Teamu21. Hru máme rozpracovanou zejména po game-designové a programové části. Grafickou část budeme muset udělat celou znova, což přinese nemalé zdržení. Závazky plynoucí z kickstarteru zůstávají na Teamu21. Nicméně pokud se nám hru podaří dokončit s Arbiterem a popř. novým grafikem, tak reward free kopií přebereme na sebe.
Veškeré nakoupené assety však patří Teamu21, takže nemálo prvků budeme nuceni nakoupit znova. Z důvodu právní legislativy též přejmenujeme hru, jelikož hra Dungeons of Aledorn byla oznámena Teamem21, pracovní název zůstane zatím pouze “Aledorn”. Design a scénář hry je výhradně můj a to problém nebude, ale pro jistotu se změnou názvu pojistíme proti případným problémům v budoucnosti.
Všem se tímto omlouvám, ale pro další vývoj projektu to bylo nutné. Ve vzduchu je stále možnost, že se s Danielem Nezmarem nějak dohodneme a hra nakonec bude moci využít prvků, které se díky Vám na KS podařilo obstarat.
S pozdravem
game designer & project leader
Nefarit


Share


Comment